SOUTĚŽ

          Soutěž č. 5 - Vyfoťte písničku!
          Minulá soutěž byla vědomostní a vzhledem k žalostným výsledkům se raději zase vrátíme ke starým dobrým uměleckým disciplínám.
        Vyfoťte písničku! Digitální foťák už má dnes doma skoro každý (kromě mě), a tak se této soutěže bude moci zúčastnit opravdu široká veřejnost. O co jde? Pořiďte fotografii, která bude nějaký způsobem (náladou, zaznamenanými artefakty, barvami...) ilustrovat libovolnou píseň z repertoáru kapely Neúspěšný atlet, a pošlete nám ji na náš mail neuspesnyatlet@centrum.cz. Všechny došlé příspěvky budeme průběžně vystavovat na tomto webu a v pravý čas (pravděpodobně někdy o prázdninách) nezávislá porota (složená tradičně z členů kapely) vybere vítěze, který od nás dostane CD Narváno nebejvá.
          Každý může poslat tolik příspěvků, kolik je mu libo. Jen prosím ke každé fotce pro jistotu napište o kterou písničku jde...
          Hodně zdaru vám za atlety přeje
Šlikoň

SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFIE


Zmrzlinka:
Horník

Richard Krajčo:
Ara Bengo!

Jan Ratkin:
Tramvaják

Evžen Musil:
Tramvaják

Martin Zíval:
Fík

Gongey:
Čerešně pod blůzkou
(unreleased:)

S. Nečuguenko:
Tramvaják

Neznámý bengo:
Ara Bengo!

Roman Šebrle:
Stín

Čeněk Jirsák:
Podzim

Jeremiáš Lebeda:
Fabrika

Gustav Švalb:
Koleje

 

          Soutěž č. 4 - vyhlášení výsledků
        To jsme si tedy dali. Zadáním poslední soutěže bylo určit počet použitých kytarových akordů na naší minulé desce Řeknětě dámo... Samozřejmě, že správný výsledek nikdo z nás neznal a byli jsme tak nuceni strávit několik dlouhých večerů ve společnosti počítadla. Nakonec jsme se shodli na tom, že použitých akordů bylo 16. Zde je jejich úplný seznam:

C#m, C#
D
E, Em
F, F#m, F#, F9
G, G#, G9
A, Am
H, Hm

         Jak je vidět, pro naplnění sloganu Kapela která používá víc nástrojů než akordů bychom potřebovali přijmout ještě devět dalších členů, případně výrazněji regulovat Helmutovy skladatelské spády.
         Nikdo z tipujících se netrefil úplně přesně, nejblíže byl a tedy vítězem se stal Vráťa Filler. Gratulujeme a posíláme nové CD Dneska už nic nebude.
          Další soutěž vymyslíme co nevidět, jen co nás něco napadne.

SOUTĚŽNÍ NÁVRHY

          Soutěž č. 3 - vyhlášení výsledků
        Sloganová soutěž má poměrně jasného vítěze, ač favoritů na čelní příčky bylo více. Ovšem Vitova kapela, která láme všechny akordy neměla v pelotonu konkurenci a získala rekordních 30 bodů. Vito tímto získává dvě volné vstupenky na tři libovolné atletí koncerty! V horních patrech výsledkové listiny také vidíme vysoko nasazenou Vlaďku, o místech za ní už ale rozhodovaly nejen počty bodů, ale i nominací. Cílem nakonec úspěšně proběhlo 18 sloganů. Protnutím cílové pásky soutěžní slogany nezmizely v propadlišti dějin, budou se náhodně objevovat na webu pod logem kapely...

SOUTĚŽNÍ NÁVRHY VÝSLEDKY SOUTĚŽE

          Soutěž č. 2 - vyhlášení výsledků
          Tento závod byl opravdu těsný a s výjimkou vítěze, který doběhl s dostatečným náskokem, rozhodovaly o dalším umístění zlomky vteřiny a o třetí a páté místo se dokonce dělí vždy dva borci. Děkujeme všem zúčastněným za statečnost a prosíme trenérku vítězného atleta, slečnu Lind-u, aby se opět přihlásila o cenu. Buď maileme, nebo na koncertě.

          Pozn.: Direktoriát soutěže si dovolil mírně pozměnit křestní jméno vítěze tak, aby odpovídalo Mezinárodnímu katalogu povolených jmen, který vydala Česká urologická komise (ČUK) na základě doporučení Great European Komerz (GEK).

VÝSLEDKY SOUTĚŽE


Václav Nedoběh
trenér: Lind-a

          Soutěž č. 1 - vyhlášení výsledků
          Kapela Neúspěšný atlet tímto děkuje všem dvěma účastníkům první soutěže. Zaslané plakáty se nám zdají být velmi zdařilé a vybrat z nich vítěze se ukázalo být tak složité, až jsme si řekli, že to je možná i zbytečné. Po dlouhé diskusi jsme se nakonec dohodli, že za odvahu a za projevenou invenci odměníme oba soutěžící, tedy Lind-u a Gongeye.
          Lind-a se může těšit na naši novou desku Řekněte dámo..., která vyjde co nevidět. Pošleme jí ho poštou, takže Lind-o, jestli tohle čtěš, pošli nám svoji adresu a těš se!
          Gongey od nás taky dostane do zasluhuje, nejspíš nějaký dárek, který bude mít koule, ale ještě nevíme co to bude..
          Oběma statečným účastníkům děkujeme!!!

autor:
Gongey

autor:
Lind-a